Bluetooth-навушники
Bluetooth-навушники
Купуючи навушники без безлічі непотрібних проводів, ви робите кожен день свого життя ще більш комфортним! Але як з'ясувати, у чому відмінності різних типів навушників, якими перевагами вони володіють і які додаткові функції віддати перевагу? У цій статті ми постараємося дати відповіді на усі ваші питання!
Типи бездротових навушників
Відвідавши каталог інтернет-магазину, ви навіть зможете візуально визначити, що існує відразу кілька типів Bluetooth-навушників, а саме – 3:
· Повнорозмірні навушники – часто ви можете зустріти й іншу назву цього типу гарнітури – «моніторні». Це саме та гарнітура, яка покриває всю вушну раковину. Завдяки величезній поверхні динаміків, ці Bluetooth-навушники славляться «чистотою» відтворення звуку. Саме тому, вони не тільки завоювали серця мільйонів простих користувачів, але і стали незамінним атрибутом звукозаписних студій, діджеїв і музикантів. Якщо вас цікавить виключно якість, а не ціна товару, то ось він - ідеальний варіант!
· Накладні навушники – бездротова гарнітура у формі дуги, чашечки якої накладаються на поверхню вуха, закриваючи лише слуховий канал, а не всю поверхню раковини. Складна конструкція багатьох моделей дозволяє регулювати розмір дуги.
· Вставні навушники – це найбільш компактний тип гарнітури. Їх складно знайти в бездротовому виконанні, як правило, представлено лише кілька моделей Bluetooth-навушників, які вставляються прямо у вушну раковину.
Для того, щоб зробити правильний вибір, вам варто відразу визначитися, для яких цілей ви будете використовувати навушники. Якщо вони вам потрібні лише для телефонних розмов, наприклад, за кермом, тоді, цілком доцільно віддати перевагу звичайній моногарнитуре. Якщо ж ваша мета отримати якісний звук при прослуховуванні музики або перегляду фільмів – вибирайте один з трьох варіантів стереонавушників, які ми описали вище.
Профілі Bluetooth-навушників
Той функціональний набір, який доступний певної Bluetooth-гарнітури, фахівці називають «профілем». Причому, для того, щоб вибраний профіль діяв, необхідно щоб він підтримувався, як навушниками, так і вашим мобільним пристроєм.
AVRCP – з його допомогою ви можете керувати мобільним телефоном навіть на відстані. Наприклад, відкрити для абонента необхідну йому інформацію.
A2DP – необхідний тим, хто вибирає бездротові навушники для перегляду фільмів або прослуховування музики з телефону. Даний профіль забезпечує передачу якісного звуку з телефону на гарнітуру.
Headset – профіль дозволяє управляти безліччю функцій мобільного пристрою (здійснювати виклик абонента прямо з навушників, міняти гучність тощо), а також, прослуховувати всі звуки телефону, незалежного від того, що це: відтворення музики або підтвердження операції.
Час роботи Bluetooth-навушників
Як правило, час експлуатації бездротових навушників до наступної підзарядки відображається за допомогою двох цифр: перша – час роботи в режимі розмови, а друга – той же показник, але в режимі очікування. Ці цифри будуть залежати тільки від одного – ємності акумулятора. Середній її показник може становити від 100 до 500мА. І це дозволяє розраховувати на 6 години розмов або до 3 днів роботи без додаткової підзарядки в режимі очікування.
Додаткові функції Bluetooth-навушників:
· голосовий набір – дозволяє викликати абонента звичайної голосовою командою;
· утримання виклику/ режим очікування – ця функція дозволяє вам приймати дзвінки з другої лінії, навіть не перериваючи діючу бесіду;
· шумозаглушення – мікрофон автоматично виключає сторонні шуми, роблячи ваш голос максимально чітким;
· набір останнього номера – якщо ви не змогли додзвонитися до потрібного абонента, дана функція бездротової гарнітури дозволяє автоматично набрати останній номер;
· відключення мікрофона – можливість відключення мікрофона, якщо в цьому виникне необхідність;
· автоматичне парне з'єднання – являє собою додаткову можливість підключення бездротових навушників до другого пристрою, без необхідності вводити ПІН-код;
· вібродзвінок – зручна функція, особливо для тих, хто звик носити бездротові навушники в кишені.
Частотні характеристики бездротових навушників
Головний показник, який дійсно здатний як позитивно, так і негативно вплинути на чистоту звуку – частотний інтервал. Ви можете зустріти бездротові гарнітури, частотність яких буде варіюватися в межах 18 - 20000 Гц. При цьому, професійні навушники можуть володіти частотністю від 5 до 60000 Гц.
Варто відзначити, що деякі недобросовісні виробники прагнуть вказати в технічних характеристик бездротових навушників як можна більш широкий діапазон. Цей обман досить легко виявити шляхом особистого тестування продукції. Не варто купувати моделі Bluetooth-навушників, відтворення звуку якими переривається шипениями, скрежетаниями та іншими шумами невідомого походження.
В заключение хотелось бы отметить, что выбор любой продукции – индивидуален. Опираясь на те характеристики, которые мы привели в этой статье, вы сможете выбрать наиболее подходящий вариант беспроводной гарнитуры. Однако, не забывайте уточнить и тип интерфейса для зарядки, время автономной работы, наличие шумоподавления, возможность регулирования громкости и т.д.
З кожним роком, ринок Bluetooth-навушників буде поповнюватися все новими і новими моделями, поступово витісняючи дроти з нашого життя. Цього є ряд передумов, у тому числі і поступовий перехід на бездротову гарнітуру навіть іменитих виробників! Не втрачайте часу, для того, щоб зробити своє життя більш комфортним вже сьогодні, досить просто купити бездротові навушники, асортимент яких, на щастя, здатний задовольнити будь-які смаки і потреби!
- Як вибрати ліхтар?Здавалося б, все досить просто! Але, варто лише відвідати спеціалізований інтернет-магазин, і простому обивателю (а іноді, навіть і професіонала), стає ясно, що відповідь на питання: «Як вибрати ліхтар?» - не так вже очевидний.