Як вибрати FM-модулятор
FM-модулятор: принцип дії
Багатьом з нас знайома ситуація, коли, купуючи довгоочікуваний автомобіль, ми не замислюємося про музику і відповідно про те, яким чином нам належить відтворювати її в дорозі. Виявивши, що ваша магнітола не підтримує MP3, доводиться в найкоротші терміни здійснювати будь-які кроки по усуненню такої «несправедливості». Отже, можна виділити три прийнятних рішення:
· зупинити свій вибір на радіо і слухати виключно те, що вам пропонують його провідні;
· придбати нову магнітолу з підтримкою MP3-кодування;
· вибрати якісний і недорогий FM-трансмітер, який також відомий, як FM-модулятор.
Ви можете зупинити свій вибір і на першому варіанті (якщо не маєте нічого проти нескінченних рекламних текстів), і на другому (цілком можливо, що після покупки авто, у вас ще залишилися зайві гроші), проте, навіщо йти на такі «жертви», якщо сьогоднішній ринок пропонує нам чудовий вибір «диво-пристроїв» під назвою FM-модулятор.
FM-модулятор: принцип дії
Автомобільний модулятор – це портативний компактний пристрій, яке здатне перетворити певний аудіовихід в сигнал вашого радіо. Установка такого пристосування не вимагає абсолютно ніяких особливих навичок і умінь. Для його підключення відмінно підійде прикурювач, роз'єм для навушників, супутникова радіосистема, CD-плеєр або портативний медіаплеєр. До того ж, ви можете скористатися динаміками свого автомобіля для відтворення музики з MP3-плеєра.
Для початку роботи з авто-трансмітером потрібно виконати наступні дії:
· розташуєте файли, які зберігаються на вашому комп'ютері в тій послідовності, в якій ви хотіли б їх потім прослуховувати (варто відзначити, що деякі моделі трансмітерів передбачають функцію відтворення музики в довільному порядку або швидкого пошуку композиції);
· підключивши пристрій до комп'ютера, скопіювати необхідні файли безпосередньо на FM-модулятор або на флешку;
· перевірте відповідність напруги в мережі вашого авто, того, що прийнятно фм-трансмиттеру;
· підключіть апарат до гнізда прикурювача, переконайтеся, що FM-частота вашого радіоприймача відповідає обраній на модуляторі (у разі їх невідповідності, ви можете скористатися кнопками «СН» на самому модуляторі або пульті і встановити необхідну частоту).
FM-модулятор не працює?
Найбільш поширеною поломкою модулятора вважається несправність запобіжника. Але, це не вирок! Для того, щоб перевірити, чи дійсно вся проблема в запобіжнику, вам необхідно відкрити кінцеву частину трансмітера (як правило, запобіжник розташований у безпосередній близькості до штекеру харчування). В виду того, що цілком можливий прихований дефект даного елемента, вам слід одразу ж замінити запобіжник і спробувати відновити роботу FM-модулятора. Якщо вам вдалося це зробити, значить проблема дійсно була в запобіжнику.
Тим не менше, проблема може бути закладена навіть не в самому автомобільному модуляторі, а в прикурювача вашого авто. А причиною його поломки також може послужити несправність запобіжника. Вам варто зробити ті ж дії, які були рекомендовані в попередньому випадку. Причиною поломки може стати неправильна експлуатація пристрою. Багато з тих, хто вже встиг купити модулятор вважають , що зовсім не обов'язково, запускаючи автомобіль, від'єднувати пристрій від прикурювача. Насправді ж, саме така недбалість призводить до несправності трансмітера, а пов'язано це з різким стрибком напруги в момент запуску авто.
Якщо ваш фм-трансмітер відмовляється відтворювати файли, це ще не свідчить про його несправність. Багато подібні пристрої просто не здатні прочитати елементи, які розміщені в папках різного рівня. Тому, краще використовувати кореневу папку.
Збій може бути пов'язаний і з тим, що ви не встановили відповідність обраної FM-частоти на приймачі, тій частоті, яка відображається на модуляторі. Якщо ж ви вважаєте, що прийом сигналу – недостатньо хороший, вам також варто знайти іншу частоту.
Отже, FM-модулятор – це справжня знахідка для мільйонів автолюбителів. Він може володіти безліччю додаткових функцій, наявність і різноманітність яких залежить тільки від ваших фінансових можливостей. Варто виділити три основні категорії трансмітерів:
1. Бюджетний фм-модулятор. Якщо ви змушені економити або ж просто не маєте потребу в додаткових функціях, якими обвішані» дорогі моделі трансмітерів, вам підійде економ-варіант бюджетної категорії з чорно-білим рідкокристалічним дисплеєм невеликого формату. Він відмінно впорається зі своїм безпосереднім завданням. Ви зможете змінювати частоту, перемотувати або відтворювати потрібну мелодію і це саме те, що потрібно більшості з нас. Дальність радіоприймання таких моделей, в середньому становить 6 метрів.
2. Фм-трансмітер середнього рівня. Більш дорогі моделі відрізняються дизайном, кольоровим дисплеєм і невеликим набором додаткових функцій: аудіо вхід і вихід, можливість запам'ятовування до 20 станцій та наявність пульта дистанційного керування.
3. Модулятор высшего класса. Дорогое устройство обладает встроенной памятью, большим цветным дисплеем, внушительной «вместительностью», объемом до 2 Гб музыки, его можно подсоединить к компьютеру при помощи кабеля. Кроме того, некоторые модели могут поддерживать не только USB, но и карты памяти формата SD, при помощи которой вы сможете переместить телефонные файлы в трансмиттер. Вы даже можете купить FM-модулятор, который будет соединен с мини-пультом руля для более комфортной эксплуатации устройства.
Інтернет-магазин «Powersun» пропонує своїм покупцям відмінний вибір автомобільних модуляторів за доступними цінами. Не втрачайте часу, насолоджуйтеся улюбленою музикою вже зараз!
- Як вибрати ліхтар?Здавалося б, все досить просто! Але, варто лише відвідати спеціалізований інтернет-магазин, і простому обивателю (а іноді, навіть і професіонала), стає ясно, що відповідь на питання: «Як вибрати ліхтар?» - не так вже очевидний.