
419 ₴
Показати оптові ціни
Зарядний пристрій Panasonic BQ-CC61E (BQ-CC61USB) у блістері без акумуляторів, AA/AAA, Eneloop ready, LED-індикатор, двоканальна на 2/4 батареї, живлення від USB
Оригінальний USB-зарядний пристрій Panasonic Eneloop BQ-CC61E Basic USB Charger
Специфікація
Panasonic Eneloop BQ-CC61 — простий і недорогий USB-зарядний пристрій від компанії Panasonic Eneloop, який підходить для заряджання 2 або 4 акумуляторів АА ємністю до 2000mah і ААА місткістю до 800 мм. Зарядний пристрій має таймер автоматичного вимкнення 10 год, тому акумулятори вищої ємності заряджатимуться не повністю. Індикація роботи процесу заряджання здійснюється з двох світлодіодних індикаторів — по одному для кожної пари акумуляторів (зелений — йде заряд, вимкнений індикатор — заряд закінчений).
Зарядний пристрій Panasonic Eneloop BQ-CC61 має компактні розміри, під'єднується за допомогою будь-якого USB джерела живлення: мережевого адаптера, автомобільного адаптера, USB-порту комп'ютера, ноутбука, мобільної або сонячної батареї. Компактні розміри, мала вага й універсальність під'єднання дають змогу взяти зарядний пристрій Panasonic Eneloop BQ-CC61 із собою в будь-яку поїздку.
Заряджання Panasonic Eneloop BQ-CC61 упакована в гарне фірмове блістерне паковання, завдяки чому має привабливий зовнішній вигляд і чудово підійде як подарунок.
Характеристики зарядного пристрою Panasonic Eneloop BQ-CC61:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |